Futbalela

O nás

Motto: ,,Hip hip hurá Futbalela vyhrá,, :

Kysucká Futbalová akadémia Futbalela s.r.o. vznikla myšlienkou a ambicióznym odhodlaním dvoch spoločníkov ktorí vnímajú futbal predovšetkým srdcom, rešpektom a tradíciou, ktorú bezpochyby futbal na Kysuciach má od nepamäti. Prvá zmienka tejto súkromnej futbalovej akadémie je zaznamenaná dňom vzniku 2. septembra 2020 v Čadci. Zakladateľmi Futbalela s.r.o. sú Marcel Strýček a Marián Gáboš, ktorí vytvorili vhodné prostredie a skoordinovali celý realizačný tím k riadnemu chodu tejto krásnej myšlienky a to hľadať a vypestovať na Kysuciach futbalové talenty od útleho veku na ktoré bude tento región hrdý a dodá odchovancom odhodlanie do ďalších bojov v ich nasledujúcej športovej kariére.

Cieľom detskej akadémie je hľadať a učiť deti vo veku od 5 rokov pohybové zručnosti ich rozvoj vrátane zdokonaľovania herných a technických zručnosti každého platného člena Futbalela akadémie.

Výsledkom tohto aktívneho úsilia a súčinnosti nielen našich trénerov ale aj rodičov je vychovávať mladé futbalové talenty nar. od 5 do 12 rokov a nájsť v nich pozitívny vzťah k futbalu. Najlepším z nich umožňujeme zúčastňovať sa VIP match a training ako benefit za pravidelnú účasť na tréningoch a dlhodobú loajalitu - vernosť hráča v našej akadémii.

Akadémia

Čo ponúkame?

Futbalela kids club ponúka svojím aktívnym platným členom kvalitné, profesionálne  futbalové zázemie plné materiálového vybavenia kt.  sú k futbalovým aktivitám nevyhnutné.

Taktiež moderné herné a  tréningové modely skúsených trénerov ktorí sa deťom venujú dlhoročne a pôsobili v popredných športových akadémiách v rámci SR i zahraničia, pravidelné zápasy na domovskom tréningovom centre a vonku na pôde konkurenčných detských futbalových akadémii, zájazdy na zápasy, kempy, detské turnaje vrátane dopravy, občerstvenia a futbalovú rovnošatu pod hlavičkou akadémie Futbalela kids clubu.

Letné a zimné sústredenia našich stabilných členov s množstvom vecných cien a zážitkov.  

Futbalela akadémia

partneri

Futbalela

Náš tím

MARCEL STRÝČEK

Zakladateľ, Manažér

Marián Gáboš

Zakladateľ, manažér

Tréner 2

Senior Manager
FUTBALELA

NOVINKY

VIP MATCH
Junior league players have shown amazing results this season and deserve to be mentioned in our…